Ummadık yarak baş yarar

Categories: Genel.

Oca 25, 2019 // By: // No Comment

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

– izinli alıntı-
Seni burada bulacağımı biliyordum diyerek Ekrem fitness salonuna girdiğinde kan ter içindeydim. Fitness salonu dediğim de sitenin otoparkın köşesinde iki üç aletli küçük bir bölmesi. Benden başka kullanan çok az kişi de bu yaz aylarında ortalıkta yok. Kendi gibi eşi Arzu da benden bir on yaş büyük kırklarında bir kadın. Gençken çok güzelmiş, hala da güzel. Ama biraz saf ve biraz da tutucu olması bizim ekipte hep alay konusu. Kocası Ekrem de tam bir inek. Eli yüzü düzgün karizmatik bir adam ama ne merhabası vardır, ne muhabbeti. Tam asosyal soğuk üst düzey yönetici. İdeal mazbut çifti yani ufak sitemizin. Kırk yılın başı site havuzunda karşılaşsak elinde kitap bize ters dönerek oturur. Karısı yazlıktan meyveler göndermiş elinde bir sepet onları bıraktı. Başka bir erkek olsa üzerime yapışmış kıyafetlere bakar, rahatsız ederdi. Göz ucu ile refleks bir bakışı oldu, spor atletimden taşan göğüslerime, sonra döndü arkasını gitti. Spor salonundaki duvar aynasına baktım. Kocam bu halime görse burada sikerdi beni. Normal büyüklükteki memelerim, kısa boyum ve ince gövdem nedeniyle atletin dışına çıkmaya çalışmış, spor taytım kıçıma yapışmış, yağsız düz göbeğim terden ıslak. Milletin kıçı düşer bu manzaraya herif bakmadı bile bana.

İki gün sonra bu sefer terasta gördüm Ekrem Bey’i. Karısı evde yokken sarışın uzun boylu bir kadın ile ellerinde kahve fincanları. Dikkatli bakınca tanıdım kadın ünlü bir eski manken. Hemen Arzu’nun da olduğu kız whatsapp grubuna yazdım, kız kocan nerede diye. Gülücük ile cevap yazdı ve rahat olun kızlar dedi Arzu biliyorum otuz yıllık arkadaşı az evvel ben de konuştum. Kocası gelecek birazdan kadının. Dayanamadım kadından güzel olduğumu göstermek için bikinimin üstünü giyip kalçalarıma havlu sarıp teraslarının önünden geçerken laf attım. Çocuğu havuza götürüyorum diyerek. Kadın çok güzelmiş gerçekten, Ekrem merhaba nasılsın dışında laf bile atmadı. Kadına televizyondan göründüğünüzden daha güzelsin diyerek lafı uzattım. Siz de çok güzelsiniz deyince Ekrem beni ilk defa görmüş gibi döndü baştan aşağıya vücuduma baktı. Hiç bir yorum yapmadan önüne döndü. Yarım saat sonra dönüp mutfak camından biraz daha seyrettim iki eski arkadaş gibi birbirinden uzakta oturup gülüyorlar. Kadın bir süre sonra ayağa kalkıp içeri girdi. İki dakika sonra da üst katlarındaki yatak odasının camında gördüm kadını. Yaz günü sitede kalan iki veya üç ev var. O camı dar açıdan gören sadece bizim ev. Üzerinde iç çamaşırları ile tülü çekti. Ekrem de bir iki dakika sonra terastan içeri girdi. Koşarak bizim yatak odasına çıktım. Çapraz ve uzağımızda kalan tülün arkasından gördüğüm bir erkeğin soyunma hareketleri sonra cama yaklaşıp etrafa bakınıp perdeyi kapatması. Sanki bir an bizim odaya doğru da baktı.

Çok geçmedi bir iki gün sonra akşam yemeği dönüşü kocam ile kapalı otoparka arabamızı park ettik. Peşimizden pahalı bir spor araba indi otoparka, içinden de taş çatlasın yirmi beşinde ince uzun bir kadın. Kocamın ağzı açık kaldı kadının bacakları görünce. Kadın çevresine bakındı doğrudan Ekrem’lerin girişe doğru yürüdü. Oradan iki eve çıkılabilir sadece.

Eve gider gitmez hemen diğer evi aradım. Telefona çıkan Şevket Amca, dur kızım ablanı vereyim dedi. Emekli karı koca evde yalnız. Yani o kadın da Ekrem’e gitti. Yarım saat sonra merakıma dayanamadım. Elime bir tabak alıp içine ıvır zıvır doldurdum. Üzerimde evde giydiğim mini kot etek, V yaka penye. Penyenin üzerine giydiğim yeleği kapısına dayandığımda çıkardım. Dört beş çalıştan sonra açıldı kapı. Ekrem beyin üzerinde bir şort ve penye, şortun önünde bir kabarıklık. Elinde bir havlu. Börek filan yapmıştım Arzu hep bize de gönderir diyerek uzattım tabağı. Bizim odada musluk bozulmuş onu tamir ediyordum, elim pis su içinde sen koyabilir misin mutfağa diye geri çekildi.

Mutfağa koyup geldim girişte bir çift kadın ayakkabısı duruyor, çıkıyorum diye seslendim. Sağol, Didem siz tatildesiniz sanıyordum dedi. Haftaya gideceğiz dedim. Arkamdan kapıyı kaparken bizim oda çok çapraz kalıyor o yüzden genelde perdeyi çekmiyorum ben, rahatsız olmuyorsun umarım dedi. Kapıyı çat diye kapadı cevap bile veremedim. Sitedeki diğer yakın arkadaşım Yeliz’e mesaj attım. Ekrem’in evinde yine bir kadın var diye. Yok canım dedi o herif Arzu’yu bile sikemiyordur. Arzu’nun bir kere bile anlattığı oldu mu? Gerçekten kız muhabbetlerimizde Arzu biz yaşlıyız artık diye girmezdi konuya. Yeliz bazen nasıl orgazm olduğunu abartırken ise sadece gülerdi.

Yatak odasına çıktım kocam yatakta kitap okuyor benim içim içimi yiyor. Yatak odasının tülünün ardından camı araladım, sigara içme bahanesi ile dar açıdan yatak odasını görmeye çalışıyorum. Yatak odasının önce perdesi sonra tülü açılıyor. Karanlıkta seçebildiğim hayal meyal bir erkek bir kadın. Ayakta öpüşüyorlar. Kadın diz çöküyor erkeğin önünde, erkeğin elleri kadının kafasında. Ekrem kadını ağzından sikiyor ve bunu seyrettiğimi ümit ediyor. Bir süre sonra kadını cama yapıştırıyor yüzü dışa dönük kadının arkasından hareket eden erkeği göremiyorum ama gölgelerde kaybolan hareketleri belli. Kadın cama yapıştırılmış arkasında bir erkek var içine giren çıkan. Uzadıkça uzuyor bu sahne.

Azmış bir halde soyunup hep iyi bir sikici olan sportif benim gibi ufak tefek kocamın üstüne atlıyorum. On dakika sonra nefes nefese sigara içerken kedi gibi tırmaladın her yerimi deyip uyumaya dalıyoruz.

İki veya üç gün sonra koşu bandında ter içindeyken Ekrem girdi içeri. Bir kaç kere daha denk gelmiştik ben çıkarken o girer siz rahat edin diye kapıda beklerdi. Üzerinde şortu ve penye. Bu sefer çıkmadı. Yeni spor kıyafetler almışsın dedi. Evet çarşambaları onunla sporda karşılaşacağımı biliyordum ve göbeğimi açıkta bırakan ince bir atlet ve penye tayt ileydim. Seninle konuşmamız lazım. Meraklı bakışım ile baktım. Rol yapma diyerek koşu bandını durdurdu. Üst üste iki kere beni yakaladın bu lütfen aramızda kalsın Arzu’ya söz vermiştim yıllar önce ama tutamıyorum. Aile sorunlarınız beni ilgilendirmez seni farklı görüyordum sadece, tüm erkekler aynısınız. İlk fırsatta hemen başka bir kadında aklınız. Sen de farklı değilsin ama dedi. Kaç defadır bana kendini teşhir etmek için dolaşıyorsun çevremde. Küstah herif dedim. Küstah değilim gerçekçiyim, bir kere bile bikini üstü ile sitede gezdiğini görmedim, bizim terasa kadar girdin. Gece yarısı evime yarı çıplak geldin. Şimdi burada oturup seni spor yaparken seyredeceğim ve sen de o kadınların bende ne bulduğunu merak edeceksin. İçin içini yiyecek. Tekrar çalıştırdı koşu bandını. Çek git buradan dedim. İlgilenmedi. Karşımdaki o asosyal tipten çok emir veren bir yönetici idi. O da yandaki koşu bandına çıktı yürüme hızında açtı makineyi.

Sor istediklerini dedi. Sessiz kaldım. Aklımda binlerce şey var. Site bomboş. Sadece ikimiz varız bu kapalı garajın dibindeki odada. Bu herif bu kadınları nasıl ayartıyor? Bunu düşünmemem lazım. Bu herif bu kadınları nereden mi buluyor diyorsun diye o konuşmaya başlıyor. Cevap vermemem lazım. Hayatımda hep çok kadın oldu. Benim zaafım da bu. Belki öyle olmasa işte çok daha iyi yerlere gelirdim. Ama kadın mı işte yükselecek fırsat mı dediklerinde ben hep kadınları seçtim. Cevap vermedim yine. Arzu ile de o yüzden evlendim ama bir kaç sene sonra huylu huyundan vazgeçmedi. Aynaya bakıyorum göğüslerimin yarısı spor atletinden dışarda. Yakasını düzeltiyorum atletin.

Rahatsız olma, bu arada göğüslerin güzel. Arzu da farkında büyük ihtimal ama ses etmiyor artık. Kendisi de rahat ediyor, çocuk için de ses etmeden sürdürüyoruz evliliği. Bahsetmedi mi yoksa? Neden dedim? Kadınlar sever dedikoduyu, o dedikodu sayesinde bu kadar çok kadına ulaştım. Sen de o yüzden dolanıyorsun zannettim çevremde. Yine sessizlik. Koşu bandından indi bir şişe suyu bana uzattı bir şişe kendine açtı. Önemli olan üniversitedeki ilk kız arkadaşımdı sonrası kolay oldu. Tipim fena değil. Kızlar arasındaki dedikodu ağı da Ekrem’in aletini ve performansını ballandıra ballandıra anlatınca pek çaba harcamam gerekmedi. Bunlardan bana ne diye bağırdım. Benim bir sırrımı öğrendin ve dikkatimi çekmek için her yerini teşhir ediyorsun. Bunları derken gelip koşu bandımı durdurmuştu. Şimdi sana hayatının sikişini yaşatacağım ve ortak bir sırrımız olacak. Ne diyorsun sen sapık.

Elini penye taytın üzerinden bacakarama attı bir eli ise boğazıma yapıştı. Bunları bana götünü göstermek için aldın değil mi? Bırak beni diye bağırdım. Cevap ver bırakacağım dedi. Bacak aramı bıraktı ama eli hala boynumda. Geçen gece bizi seyrettin değil mi? Boynumu daha çok sıktı. Evet dedim. Diğer eli ensemi kavrayıp kendine çekti dudaklarımı kapmaya çalıştı kaçtım. Ufak vücudumu koşu bandında kaldırıp yere indirdi. Kolları arasında çırpınırken beni minderlerin üzerine fırlattı.

Minderlerin üzerinde yatarken penyesini ve şortunu çıkardı. Çırılçıplaktı karşımda. Şimdi benim için aldıklarını çıkaracaksın yavaşça yoksa parçalarım hepsini ve bağırtarak sikerim seni. Ekrem lütfen dedim kapıya doğru yöneldim. Önünde sallanan kalkmamış kalın siki ile kapı önünde yakaladı beni. Ufak vücudumu arkadan tek elle sardı ayaklarım yerden kesildi. Bir eliyle kapıyı kilitledi. Şimdi uslu uslu çıkar bakalım şunları.

Ekrem başını belaya sokacaksın yapma dedim. Benim değil senin başın belada orospu. Gece yarısı evime ve bikini ile terasıma giriş görüntülerini site yönetiminden alırım. Kendini siktirmek için dolaştı ben de siktim derim, Arzu iki hafta kızar sonra affeder ama senin kocan ne der bilemem. Bu arada önündeki kalın sik dikilmeye devam ediyordu. Kocamınkinden ve üniversitedeki erkek arkadaşımınkinden kalın ve yukarı doğru kavisli bir sik. Fazla zamanım yok hadi dedi birazdan şöförüm gelecek. Önce üstünü çıkar. Bunları söylerken yanıma kadar gelmişti. Elindeki ufak bir tüpten şeffaf bir sıvı sıktı sikinin üstüne. Ben kıpırtısız beklerken atletimi tutup lastikli spor sütyenim ile birlikte çıkardı. Ellerim ile göğüslerimi kapattım. Dur Ekrem dedim yerden kıyafetimi almaya çabaladım. Arkamı çevirdi ve kalçalarıma yapışan taytımı indirdi dizlerime kadar. Ekrem yalvarırım dedim. Yalvaracaksın zaten dedi.

Ensemi acıtarak sıkıp vücudumu denge masasına doğru bastırdı. Götün ne güzelmiş yarın geldiğinde götünü de sikeyim. Götümün arasına siki sürtününce kendimi kastım ensemi daha da bastırdı bir eli bacaklarımı araladı. Göğüslerin ne güzel sallanıyor bak diye saçlarımdan çekti. Acıdan ve korkudan kızarmış gözlerimi gördüm aynadan. Biçimli göğüslerim sallanıyordu. Dikkatim dağılmış iken kadınlığımın girişinde sikini hissettim. Yapma dedim son kere çaresizce. Ensemi sıkmayan diğer eli ile bacağımı araladı, kayganlaştırıcı sürdüm, kocanınki ne kadar bilemezdim rahat alırsın şimdi. Alamadım. Sadece başı içime girdiğinde çığlığı bastım, altından kaçmaya çalıştım ama masaya daha da bastırdı. İki kolumu geri çekip tek elinde hapsetti. Bir eli de göbeğime sarılıp kendine iyice yapıştırdı beni. Krem sürmesine rağmen tam ıslanmamış kadınlığım acıdan gerildi. İçimde hiç karşılaşmadığım sertlikte, kalınlıkta ve uzunlukta bir sik ile gözlerimden yaşlar akmaya başladı.

Biraz devam etti vücudumu ve kolları geren bu pozisyonda tecavüz. Sonra kollarımı bıraktı. Masayı sıkı tut, amın ıslandı iyice. Dediğini yaptım, içimdeki acı azaldı. Girişimde bir sızı var sadece. İçime giriş çıkışları hızlandı. Yine bastım çığlığı kalçalarımızın yapışması tamamını soktuğu anlamına geliyor. Karnımda bir sancı var sadece. Lütfen Ekrem canım yanıyor. Tamam tamamını alacak durumda değilsin daha. Geri çekiliyor biraz. Kalçaları kalçalarıma çarpmadan küçük götünü de sikeceğim diyerek gidip geliyor. İçim çok dolu, az önce derinliklerime çarptığı yer hala acıyor. Duyuyor musun amından çıkan sesleri diyor. Duyuyorum, ıslanmış amım. Gözlerim kapalı, zevk almamak için dişlerimi sıkıyorum. Bir an önce işi bitsin diye kadınlığımı sıkmak istiyorum ama içimdeki şey çok kalın ve sert. Amcığın kıpır kıpır diye kıçıma bir tokat atıyor. Temposu hızlanıyor. Hızlı tempoda içime daha çok girdikçe canım yanıyor. Bağırıyorum geri çekiliyor. Hızlandı ise boşalacak bu çile bitecek. Bir eli ile göğsüme yapışıyor. Bir eli bacak aramda bızırımı buluyor. Göğsüm terden ıslak avuçlarında kayıyor. Kaç dakikadır sikiyor beni. Dizlerim ağrıyor. Alt dudağını mı ısırıyorsun boşalırken sen. Gözlerimi açıyorum. Aynadaki görüntümde saç baş bir yerde, göğüslerim arkamdan hızlıca giren erkeğin temposu ile sallanıyor. Alt dudağımı ısırıyorum. İnlemelerimi bastırmaya çalışıyorum ama boşuna, belki on veya onbeş dakikadır bu saçma pozisyonda makine gibi sikiyor beni. Dur lütfen bayılacağım.

Durmuyor. Orgazm titremelerim çırpınmalarım sırasında kafam sert denge masasına düşüyor. İçimden çıkıyor ve aynı pozisyonda beni minderlere doğru sürükleyip bekletmeden içime giriyor. Şimdi en azından dizlerim yumuşak minderlerin üstünde. Orgazm am dudaklarımı hassaslaştırır kocama devam etme izni vermem o yüzden. Yeter diye yalvarıyorum. Kıçımı iyice dikip boynumu minderlere bastırıyor. Yamulmuş boynum acı veriyor. Bir süre sonra tüm vücudum gibi o da uyuşuyor. Arada karnıma orgazm sancıları giriyor. Böyle işte böyle boşal küçük orospu diye bağırıyor. İki veya üç kere daha aynı şeyi yaşıyorum. Karnımda sancılar vücudumda titreme. Geliyorum ben de diye bağırarak hızlanıyor. İçimdeki dev değişik açılar ile kalça hareketleri ile dolaşıyor bir yılan gibi. Alt dudağıma geçiyor dişlerim. Gözlerimden yaşlar süzülüyor. Vücudumun hiç bir yerine hakim değilim. Kıvrılıp kalıyorum kasılmaktan canım yanıyor artık ama hiç bitmesin istiyorum bu kasılmalar. Galiba içimden çıktı sadece mutluluktan ağlamak istiyorum. Üzerime yağan damlalar spermleri biliyorum. Kaç dakika öyle kaldım acaba yanağıma bir öpücük konuyor. Kalçalarımı spor havlusu ile siliyor. Ben çıktım şöför gelmiş. Yarın öğle onik**e bizde ol.

Kapıdan çıkınca toparlanıyorum, ayağa kalkınca başım dönüyor. Atletimi bulup giyiniyorum. Dudağımdaki ıslaklık kan, dişlemekten kanatmışım. Kafamın yanında bir şişlik. Eve gider gitmez duş sonrası sızıyorum. Akşam kocama spor yaparken ayağım kaydı diyorum.

– devam edecek…..

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

About

Browse Archived Articles by

Related

Sorry. There are no related articles at this time.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

 bettting sites bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri canlı bahis bahis siteleri bahis siteleri
bursa escort kocaeli escort bursa escort eskişehir escort bursa escort bursa escort kayseri escort bursa escort tuzla escort bursa escort sivas escort adana escort adıyaman escort afyon escort denizli escort ankara escort antalya escort izmit escort beylikdüzü escort bodrum escort ankara escort sakarya escort sakarya escort düzce escort